2008/2009: Dobre występy w Żninie.

24 lutego, w Żninie, odbył się halowy turniej piłkarski, dla rocznika 2008 i młodszych. Organizatorem była AP Bzyki Żnin. Do turnieju przystąpiło 8 drużyn a wśród nich dwa zespoły Sparty - jeden z rocznika 2008 a drugi 2009.

Świetnie zaprezentował się rocznik 2008, który w całym turnieju wygrał 4 spotkania, przegrywając tylko jedno spotkanie. Niestety przy gorszym bilansie bramkowym musiał uznać wyższość drużyny gospodarzy - Bzyki Żnin i ostatecznie zajął drugie miejsce w turnieju! Na pochwałę zasługuję cały zespół a najlepszym zawodnikiem został wybrany Jakub Hutek.

Rocznik 2009, występujący w okrojonym składzie, 2 spotkania zremisował, 3 przegrał i zajął ostatecznie 7. miejsce. Na pochwałę zasługuję cały zespół, który dobrze prezentował się w spotkaniach z rywalami o rok starszymi.

SKŁAD:

2008 - Michałek Mateusz, Niewiadomski Wojciech, Kuster Aleksander, Maciejewski Gracjan, Hutek Jakub, Jędrzejczak Wiktor, Jędrzejczak Maksymilian, Przybyła Oliwier, Nowak Antoni trener: Ćwikliński

2009 - Kozłowski Bartosz, Oracz Wojciech, Woźniak Nikodem, Będzitko Jakub, Chojnacki Piotr, Chojnacki Ksawery, Adamczak Krzysztof trener: Danke