Blamaż w Gębicach

Trzynasta kolejka nie była dla Sparty zbyt szczęśliwa. Dzisiaj, w niedzielne popołudnie seniorzy rozgrywali swój mecz w Gębicach. Mecz był bardzo nieudany, dużo strat, brak pomysłu na rozegranie akcji. Noteć Gębice mogłą spokojnie rozgrywać swoje akcje, bez problemu przechodząc zawodników Sparty i wjeżdzać w pole karne. Nie radził sobie także główny sędzia spotkania Jacek Przewozik, który nie panował nad sytuacją boiskową. Spotkanie zakończyło się wynikiem 5:1 dla gospodarzy, co jest swego rodzaju kompromitacją - drużynie walczącej o awans nie przystoi tak przegrywać. Jedyną bramkę dla Sparty zdobył w 54 minucie Kamil Chmielewski z rzutu karnego, po faulu na Arkadiuszu Cichy. Sparta nie wygrała swojego spotkania od 3 meczów. Za tydzień kolejna pauza z powodu wycofania się drużyny Czarnych Wierzchosławice.

Noteć Gębice - Sparta Janowiec 5:1

SKŁAD:

ZMIANY:
46' Roszyk - Roszkowiak
55' Radka - Głowski
70 ' Walinciak - Zaworski
77' Cichy - Wesołowski
Na ławce pozostał Maciej Kaźmierczak

Więcej o meczu, statystyki, kartki KLIKNIJ TUTAJ: https://sparta-janowiec.futbolowo.pl/game/631543/notec-gebice-vs-sparta-janowiec-wielkopolski

WYNIKI I TABELA: