Hokejowy wynik w Kołudzie Wielkiej

Wczoraj seniorzy Sparty Janowiec rozegrali zaległy mecz 23 kolejki w Kołudzie Wielkiej. Zespół Zootechnika nie zamierzał się bronić i zdecydował się na otwartą grę ze Spartą. Wymiana ciosów skończyła się nieoczekiwanym remisem 5:5! Sparta pozostała na 6 miejscu w tabeli, lecz poczuła oddech Pałuczanki, która wygrała swój mecz z KP Jeziora Wielkie i zbliżyła się do Sparty na trzy punkty, mając jeden mecz mniej. Kolejny mecz seniorów 31 maja, w Boże Ciało o 17:00 w Janowcu Wielkopolskim z zespołem Noteci Gębice.

Wyniki i tabela:

Zapis relacji tekstowej z meczu:

Rozpoczniemy w składzie: Srocki, Kasprzak, Woźniak, Podlewski, Roszkowiak, Juszczak, Świtała, Kotecki, Radka, Cichy, Kadłubowicz.

Na ławce pozostają: Wesołowski, Walinciak, Kaźmierczak i Krygier.

20' sytuacja strzelecka dla Sparty, jednak piłkę wybił zawodnik gospodarzy.
22' akcja miejscowych, przerwana przez defensywę Sparty.
23'⚽️goool 1:0 dla gospodarzy.
30' strzał gospodarzy poszybował nad poprzeczkę.
36'⚽️goool 1:1 strzelcem Arkadiusz Cichy.
41' rzut wolny dla miejscowych, broni Srocki.
42'⚽️goool 2:1 dla gospodarzy.
44'⚽️goool 2:2, ponownie Arkadiusz Cichy.
45'⚽️goool 3:2 dla gospodarzy. Koniec pierwszej połowy.
46' rozpoczęliśmy drugą odsłonę meczu. Na boisku w drużynie Sparty pojawił się Hubert Wesołowski, który zastąpił Przemysława Radka
48'⚽️goool 4:2 dla gospodarzy.
53'⚽️goool 5:2 dla gospodarzy.
55' rzut wolny dla Sparty, strzał Pawła Kadłubowicza poszybował nad poprzeczkę.
58'⚽️goool 5:3, bramkę dla Sparty zdobył Kadłubowicz po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.
61'⚽️goool 5:4 po strzale Kamila Roszkowiaka.
65' kolejna zmiana w drużynie Sparty za Sebastiana Świtałę na boisku pojawił się Michał Krygier.
69' rzut karny po faulu na Kadłubowiczu, jednak Cichy nie wykorzystuje jedenastki.
72' faul na Kamilu Roszkowiaku na ewidentną czerwoną kartkę, jednak sędzia wyciągnął zaledwie żółty kartonik.

Kilka minut później w 75 minucie żółtą kartką ukarany zawodnik Sparty, Hubert Wesołowski.
78' zmiana w drużynie Sparty boisko opuścił Filip Kotecki, a zastąpił go Michał Walinciak
89' żółty kartonik dla Pawła Kadłubowicza.

W doliczonym czasie gry zawodnik gospodarzy otrzymał drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę i Sparta grała w przewadze liczebnej.
Doliczony czas 5:5 po strzale Michała Walinciaka. Koniec meczu.