Kontrowersje w Barcinie. Sparta doznaje porażki.

26 kolejka A klasy zapowiadała się niezwykle ciekawie. Seniorzy Sparty o godzinie 17:00 rozgrywali mecz w Barcinie z miejscową ekipą Dębu. Spotkanie zakończyło się porażką drużyny z Janowca 0:3, na co niewątpliwie miała wpływ decyzja sędziego, który w 62 minucie niesprawiedliwie ukarał czerwoną kartką Mateusza Nowaka za popełniony faul, naszym zdaniem niekwalifikujący się na tak surową karę. Do tego momentu Barcinianie prowadzili grę, Sparta dobrze ustawiała się w obronie czekając na swoje szanse, na tablicy świetlnej widniał wynik 0:0. Pierwsza bramka padła w 71 minucie. Pod koniec meczu w 89 i 93 minucie, gra się otworzyła i posypały się kolejne dwie bramki. Kontuzję w meczu odniósł Michał Walinciak, który skręcił kostkę. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Debiut w drużynie seniorów zaliczyli 17 letni Patryk Łasiński, 16 letni Patryk Zimny oraz 16 letni Kacper Macioszek.

Skład: Srocki - Roszkowiak, Głowski, Woźniak, Nowak - Łasiński (46' Wesołowski), Światła (78' Zimny), Juszczak, Krygier - Radka - Walinciak (65' Macioszek)