Pierwsze zwycięstwo w letnim okresie przygotowawczym! Sparta-LZS Grochowiska Księże 3:2.

1 sierpnia, w dniu obchodów 74 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, podopieczni trenera Dawida Juncewskiego zmierzyli się, występującą w klasie B, drużyną LZS Grochowiska Księże. Spotkanie zakończyło się wygraną gospodarzy 3:2 (0:1). Bramki strzelili: Mateusz Nowak, Przemysław Radka oraz Kamil Juszczak.

SKŁAD: Srocki - Łasiński, Podlewski, Łuczak, Nowak - Świtała, Macioszek - Juszczak, Radka, Walinciak - Wesołowski oraz Grześnik, zawodnik testowany 1

Warto też wspomnieć, że trenerem drużyny LZS Grochowiska Księże jest dobrze znany w Janowcu, Mariusz Ćwikliński, który również pracuje z drużyną młodzików młodszych Sparty rocznika 2008.

W najbliższą sobotę, 4 sierpnia o 18:30, mecz rundy wstępnej Okręgowego Pucharu Polski - gdzie janowieccy zawodnicy zmierzą się z BOSIR Barcin. Serdecznie zapraszamy na to spotkanie!