Podsumowanie 12.kolejki klasy A

W bieżący weekend drużyna seniorów miała pauzę, lecz pozostałe drużyny A klasy rozgrywały swoje mecze. Sparta pomimo nie rozgrywania żadnego spotkania utrzymała 3 pozycję w tabeli. Hit 12 kolejki rozgrywek pomiędzy drużyną KS Brzoza a Dębem Barcin to zwycięstwo gospodarzy 2:0. Taki wynik sprawił, że drużyna z Barcina nie dogoniła Sparty, natomiast lider umocnił swoją pozycję w tabeli. Do zespołu z Janowca zbliżył się na 1 punkt natomiast Piast Kołodziejewo. Swój mecz wygrała także Goplania (4:1 z Burzą u siebie) co pozwoliło uciec jej na 5 punktów od Sparty. Mecz w Piechcinie nie został rozegrany, ponieważ goście z Wierzchosławic zrezygnowali z wyjazdu na mecz. (przyznano walkowera). Do niespodzianki doszło w jedynym niedzielnym spotkaniu. Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie pokonały u siebie Pałuczankę Żnin 9:2!

Sparta w następnej kolejce pojedzie do Gębic na mecz z Notecią. Pauzować w tej rundzie jeszcze będzie Goplania oraz KS Brzoza.