Podsumowanie rundy jesiennej seniorów.

Sparta zakończyła rundę jesienną na 4 miejscu w tabeli ze stratą 4 punktów do lidera. Strzela 2,46 bramki na mecz, a traci 1,46 bramki. W każdym meczu Sparta strzeliła bramkę. 4 razy zachowała czyste konto.

Daje to drugą najlepszą defensywę w lidze oraz szóśtą ofensywę A klasy.

Statystyki w tle całej ligi: http://sparta-janowiec.futbolowo.pl/player/stats/4447/16149/goals

Są to całkiem przyzwoite liczby. W czołówce A-klasy zrobił się duży ścisk, dlatego wiosna zapowiada się bardzo ciekawie. Wszystkie rozegrane mecze prezentują się następująco:

:

Razem:

Najwięcej bramek zdobyli Arkadiusz Cichy oraz Kamil Chmielewki - po 6. Tuż za nimi plasuje się Przemysław Radka.

Asysty:

Najwięcej żółtych kartek miał Kamil Juszczak - 6, po nim Mateusz Głowski 4, oraz po 3 - Kamil Roszkowiak i Mateusz Nowak

Najwięcej minut rozegrał Jakub Srocki - 1080, potem Kamil Chmielewski - 1032, a następnie Kamil Juszczak 988.