Porażka z liderem.

Sobotnie spotkanie nie wskazywało na taki wynik lecz dostarczyło sporo emocji a przede wszystkim goli... Lider wygrał 5:3, mimo że do przerwy to Spartanie prowadzili 3:2, lecz praca arbitra głównego pozostawiła wiele do życzenia...

Spartanie do meczu przystąpili poważnie osłabieni - lista nieobecnych była długa, w meczu nie zagrali m.in Bartosz Łuczak, Mateusz Nowak, Kamil Lipiecki.

Mimo tego zespół wyszedł na boisko zmotywowany, chcący za wszelką cenę urwać liderowi cenne punkty. Pierwsza połowa zakończona wynikiem 3:2 pokazała, że mogliśmy uzyskać dobry wynik... Niestety, z pomocą ekipie gospodarzy przyszedł sędzia główny, który podyktował dwa kontrowersyjne rzuty karne i wielokrotnie podejmował decyzję, dzięki którym korzyść uzyskiwał lider z Dąbrowy Biskupiej. Spartanie również nie ustrzegli się błędów w obronie, dlatego kolejna porażka stała się faktem.

W drużynie zadebiutował 17-letni Jakub Budzicki, który z powodzeniem zastąpił Kamila Lipieckiego.

Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia - Sparta Janowiec Wielkopolski 5:3 (2:3)

Bramki: samobójcza, Buzalski, Świtała A

SKŁAD: Gaca - Woźniak K, Budzicki, Woźniak D, Kasprzak - Kotecki, Świtała S - Buzalski (90' Stolarek), Krygier, Świtała A - Radka (90' Małecki) trener: Juncewski

18 maja o 17:00, na własnym boisku, podopieczni trenera Dawida Juncewskiego zagrają z Notecią Gębice. Serdecznie zapraszamy na to spotkanie!