Przełamanie w Janowcu! Sparta deklasuje Burzę.

Do Janowca Wielkopolskiego przyjechała dziś drużyna Burzy Nowej Wsi Wielkiej. Mecz zakończył się zwycięstwem Sparty aż 9:1. Trudno w to uwierzyć, ale to dopiero pierwsze zwycięstwo w Janowcu Spartan w rundzie wiosennej. Już w 12 minucie meczu goście zdobyli prowadzenie. Jednak to zmotywowało Spartę do lepszej gry, czego wynikiem była bramka w 15 minucie Pawła Kadłubowicza z rzutu wolnego. Od tego momentu rozpoczęła się kanonada strzelecka Spartan. Kolejne bramki to: 18, 21 minuta - Cichy. Ponownie w 24 oraz 63 Kadłubowicz (hat-trick). 35, 51 minuta - Głowski. 43 minuta Juszczak oraz 86 minuta - Wesołowski.  W tym meczu po dwie asysty zaliczyli Cichy i Głowski, a po jednej Juszczak i Kasprzak.

Skład: Srocki - Kasprzak, Woźniak (79'Kaźmierczak), Podlewski, Roszkowiak - Świtała (60' Kotecki), Kadłubowicz - Juszczak, Głowski (79'Wesołowski), Krygier (60'Radka) - Cichy

Na ławce pozostali: Zimny oraz Łasiński.

Za tydzień Sparta rozegra mecz w Kołudzie Wielkiej (26 maja, godzina 17:00).