Sportowe ferie drużyny młodzika

W dniach 13 -15 lutego 18 chłopców drużyny młodzika miało okazję brać udział w "Sportowych feriach".

Chłopcy w pierwszym dniu uczestniczyli w dwóch treningach, drugiego dnia oprócz rannego treningu pojechali na basen, natomiast trzeciego dnia rano brali udział w treningu, a po południu rozegrali kilka 10 minutowych meczów z kolegami z drużyny Sokoła Damasławek.
W przerwach miedzy zajęciami chłopcy mieli możliwość gry w bilarda, gry na konsoli, a także miło spędzić wspólnie czas.

Jako trener chciałbym podziękować rodzicom, którzy sfinansowali zajęcia, dyrektorowi Szkoły Podstawowej za zapewnienie dzieciom przejazdu na basen, panu Krzysztofowi Napierale, który użyczył salę gimnastyczną, a także panu Adamowi Zygajowi za ufundowanie przepysznych drożdżówek.

Tekst: Arkadiusz Utecht