Sparta w kolejnej rundzie Pucharu Polski!

W dzisiejszym meczu Pucharu Polski rozgrywanym w Janowcu Wielkopolskim Sparta pokonała Szubiniankę Szubin 2:1. Pierwsza połowa zakończyła się 1:0 po bramce Mateusza Głowskiego po strzale z lewej nogi zza pola karnego. W drugiej połowie kontratak Sparty wykorzystał najmłodszy na boisku (17 lat) Michał Walinciak dobrze wykorzystując sytuację sam na sam z bramkarzem Szubinianki. Do wyniku 2:1 doprowadził Marek Gwit pewnie wykorzystując rzut karny po ręce zawodnika Sparty w polu karnym. Tym samym Sparta awansowała do II rundy PP pokonując 8 zespół V ligi ubiegłego sezonu.

Skład: Jakub Srocki - Mateusz Nowak, Dawid Woźniak, Bartosz Łuczak, Paweł Podlewski - Kamil Juszczak, Michał Zaworski, Radosław Jabłoński, Arkadiusz Cichy - Kamil Chmielewski (Jacek Lewandowski) - Mateusz Głowski ( Michał Walinciak)

W tym meczu nie mogli jeszcze zagrać: Przemysław Radka, Maciej Będzitko oraz Piotr Roszyk.

Za tydzień kolejny sparing z drużyną LZS Jadowniki. Natomiast II runda PP odbędzie się 30 sierpnia. Rywal nie jest jeszcze znany.