Turniej Niepodległości za Nami!

Dnia 10 listopada 2018 roku, na hali sportowej Zespołu Szkół Niepublicznych im. Jana Szatowskiego, odbył się turniej piłkarski. Było to piłkarskie uczczenie 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Do turnieju przystąpiło 5 drużyn, a organizatorem był Ludowy Klub Sportowy „SPARTA” Janowiec Wielkopolski. Honorowy patronat objął burmistrz Janowca Wielkopolskiego pan Maciej Sobczak.

W miłej oraz przyjaźniej atmosferze przebiegł turniej, gdzie rozegrano 10 spotkań. Ostatecznie zwycięzcą została ekipa Samorządowców, która zdobyła komplet punktów. Drugie miejsce zajęła Janowiecka Myśl Szkoleniowa a kolejne miejsca odpowiednio zajęli: Oldboje, Nauczyciele oraz juniorzy młodsi LKS „SPARTA”. Każda z drużyn otrzymała puchar oraz symboliczny dyplom.

Wyniki:

1. Samorządowcy-Nauczyciele 6:1 (Kaźmierczak – dwie, Maciejewski – trzy, Grzeczka oraz Utecht)
  2. Oldboje-Janowiecka Myśl Szkoleniowa 0:0
  3. Samorządowcy-Juniorzy młodsi 3:0 (Maciejewski, Linette, Grzeczka)
  4. Nauczyciele-Oldboje 0:2 (Woźniak, Nowaczyk)
  5. Janowiecka Myśl Szkoleniowa-Juniorzy młodsi 3:0 (Danke – trzy)
  6. Samorządowcy-Oldboje 2:1 (Grzeczka,Kaźmierczak oraz Nowak)
  7. Nauczyciele-Janowiecka Myśl Szkoleniowa 3:5 (Witkowski – dwie, Kotula oraz Ćwikliński – dwie, Danke, Juncewski oraz samobójcza)
  8. Oldboje-Juniorzy młodsi 1:6 (Woźniak oraz Budzicki – trzy, Cieślak, Guziołek, Becker)
  9. Samorządowcy-Janowiecka Myśl Szkoleniowa 4:3 (Maciejewski – dwie, Linette, samobójcza oraz Kotecki – dwie, Zacharko)
  10. Nauczyciele-Juniorzy młodsi 4:3 (Witkowski – dwie, Duszyński, Utecht oraz Guziołek, Cieślak, Budzicki)

TABELA: