Zwycięski pierwszy sparing seniorów

Dzisiaj o godzinie 12:00 na sztucznej murawie w Gnieźnie seniorzy rozegrali swój pierwszy sparing przed rundą wiosenną. Rywalem był Piast Łubowo zajmujący po rundzie jesiennej 9 miejsce w poznańskiej A-klasie grupie I. Pogoda w Gnieźnie zaskoczyła wszystkich, od 9 rano padał tam śnieg, boisko było ośnieżone, więc mecz rozgrywany był w ekstremalnych warunkach. Trener Cezary Danke miał do dyspozycji 13 zawodników. Spotkanie rozegrane zostało w systemie 3x30 minut. Sparing zakończył się wygraną Sparty 4:6. Przy wyniku 4:2 dla Piasta, Mateusz Głowski przestrzelił jedenastkę. Od tego momentu, przez ostatnie 30 minut Sparta prowadziła grę. 5 bramek dla drużyny z Janowca zdobył Michał Walinciak, jedną dołożył Kamil Juszczak.

Sparta zagrała w składzie: Srocki, Kasprzak, Świtała, Woźniak, Nowak - Walinciak, Łuczak, Zaworski, Chmielewski, Juszczak - Głowski