Kasprzak jokerem w talii! Wymęczone 2:3 w Rojewie.

Ostatnia sobota listopada była także ostatnią, 15 kolejką rundy jesiennej A-klasy grupy II Bydgoszcz. Sparta rozgrywała swój mecz w Rojewie. To był kolejny ciężki mecz Spartan, zwracając uwagę na ich poprzednie spotkania. Już w 13 minucie było 1:0 dla gospodarzy. Nieporozumienie stoperów Sparty wykorzystał napastnik Rojewa, który pewnie wykończył sytuację sam na sam z bramkarzem. Jednak drużyna z Janowca podniosła się szybko. Michał Zaworski świetnym, długim podaniem minął całą obronę Znicza, piłka dotarła do Kadłubowicza, który ze spokojem umieścił piłkę w siatce. Sparta cały czas atakowała - strzelał tercet Juszczak-Cichy-Kadłubowicz jednak strzały były niecelne albo piłkę wyłapywał bramkarz gości. Zemściło się to w 34 minucie, kiedy to niedopilnowany w polu karnym napastnik gości po wrzutce w pole karne strzelił bramkę na 2:1. Druga połowa to dominacja Sparty i kontraataki gości. Ataki jednak były niedokładne i kończyły się stratami lub znów niecelnymi strzałami, nawet na pustą bramkę. Po groźnym strzale z pola karnego musiał także interweniować bramkarz Sparty, który przeniósł piłkę nad poprzeczką. W 73 minucie meczu boisko opuścił kontuzjowany Paweł Kadłubowicz. W jego miejsce z konieczności na pozycję napastnika wszedł Marcin Kasprzak. 84 minuta to wyrównujący gol Kasprzaka po podaniu od Chmielewskiego. Sparta ruszyła do przodu. Tym razem opłaciło się. Po zamieszaniu w polu karnym najlepiej odnalazł się znów Kasprzak, który plasowanym strzałem dał zwycięstwo Sparcie.

W konkursie zwyciężyła Marta Szarzyńska-Cichy, która jako jedyna wytypowała poprawny wynik. Książka została już dostarczona.