Kolejny dobry występ młodzików młodszych 2008 w Żninie!

W niedzielny poranek drużyna 2008 udała się do Żnina aby zagrać w turnieju halowym organizowanym przez KS Jeziorak Żnin. Do gry przystąpiło 8 drużyn.

Po raz kolejny świetnie zaprezentowali się zawodnicy trenera Mariusza Ćwiklińskiego, którzy zajęli II oraz V miejsce! Warto wspomnieć, że pierwszy zespół doznał goryczy porażki dopiero... w finale, gdzie został pokonany przez Gool Wągrowiec 3:0.

Wyróżnienie dostał Mateusz Michałek, którego wybrano na najlepszego bramkarza turnieju.

SKŁAD: Mateusz Michałek, Wojciech Niewiadomski, Aleksander Kuster, Antoni Nowak, Oliwier Przybyła, Gracjan Maciejewski, Jakub Hutek, Wiktor Jędrzejczak, Jakub Sieszchulski, Olaf Majchrzak, Filip Woźniak trener: Ćwikliński