Plan przygotowań seniorów do sezonu 2018/2019.

Tylko na miesięcznie urlopy mogą pozwolić sobie piłkarze Sparty, szóstej drużyny ostatniego sezonu A-klasy. Trener Dawid Juncewski na 7 lipca wyznaczył rozpoczęcie okresu przygotowawczego do kolejnych rozgrywek.

Plan sparingów:

14/15 lipca – Piast Łubowo

21/22 lipca – Lechita Kłecko

25 lipca – Unia Wapno

28/29 lipca – Notecianka Pakość

1 sierpnia – LZS Grochowiska Księże

11/11 sierpnia – LZS Jadowniki

4/5 sierpnia został zaplanowany mecz I rundy Okręgowego Pucharu Polski, przeciwnik jeszcze nie jest znany.

Nowy sezon rusza 18/19 sierpnia.

Letnie przygotowania ruszają już 7 lipca. Mamy miesiąc na przygotowanie się do rozgrywek. Zaplanowaliśmy 6 spotkań sparingowych, również drużyna rozegra spotkanie w ramach Okręgowego Pucharu Polski. Przygotowania będą się odbywać na własnych obiektach. Co do kadry, 2-3 zawodników zastanawia się nad swoją dalszą przyszłością, kolejnych dwóch piłkarzy rozpoczyna okres studiowania w Poznaniu. Zdecydowana większość kadry wyraziła chęć gry w nowym sezonie, dołączą do nich kolejni zawodnicy z juniora młodszego. Myślimy nad wzmocnieniem kadry ale obecnie za wcześnie jest na jakiekolwiek deklaracje – powiedział prezes Cezary Danke.