Raport młodzieżowy. 13-14.04.2019

W ostatni weekend swoje mecze rozgrywały 3 drużyny młodzieżowe janowieckiego klubu. Ze względu na wycofanie się z rozgrywek GLKS Sadki pauzował junior młodszy.

JUNIOR MŁODSZY

Zawodnicy trenera Marcina Muślewskiego niestety nie rozegrali meczu, gdyż w piątek oficjalnie z rozgrywek wycofała się drużyna GLKS Sadki.

MŁODZIK STARSZY

Bardzo dobrze spisała się drużyna młodzika w drugim meczu rundy wiosennej, w którym przeciwnikiem był zespół Gwiazdy Bydgoszcz. Podopieczni trenera Arkadiusza Utechta pokonali gości 4:1 a bramki strzelali: Pytel - 2, Kubiak, Hutek.

SKŁAD: F. Utecht, H. Kozłowski, O. Ptaszyński, P. Roszak, J. Kubiak, J. Kamiński, I. Florczak, J. Kosecki, M. Hutek, R. Pytel, M. Rurek, J. Adamczak, T. Kuras, J. Staśkiewicz, F. Sypniewski, F. Biłko. trener: Utecht

MŁODZIK MŁODSZY

Podopieczni trenera Mariusza Ćwiklińskiego podejmowali zespół BOSIR Barcin. Spartanie, mimo wielkiej woli walki, przegrali 1:14. Strzelcem bramki był Mateusz Michałek.

SKŁAD: Niewiadomski - Sieszchulski, Woźniak, Przybyła - Nowak, Maciejewski, Majchrzak, Jędrzejczak - Michałek oraz Kaźmierczak trener: Ćwikliński

ORLIK STARSZY

Drużyna orlików starszych udali się na mecz do Brzozy. Przeciwnikiem była drużyna AF Brzoza. Spartanie, mimo pokazania "wielkiego serducha" przegrali 1:4. Strzelcem bramki był Wojciech Oracz.

SKŁAD: Występski - Bajdziak, Kołodziejczak, Adamczak - Chojnacki, Woźniak, Sztuba, Oracz - Hutek oraz Pestkowski trener: Zacharko

Fot. Arkadiusz Utecht