SENIOR: Z Rojewa bez punktów...

13 kwietnia zawodnicy drużyny seniorów, udała się do Rojewa, aby zmierzyć się z miejscowym Zniczem. Spartanie niestety ulegli 0:3 (0:0)

Do dyspozycji trenera Juncewskiego było 17 zawodników. W ostatniej chwili wypadł z gry Kamil Lipiecki. Z gry wyłączony był Mateusz Głowski, który nadal leczył uraz po meczu w Kołodziejewie. Pierwsze minuty to spokojna gra Spartan, którzy spokojnie wyczekiwali swoich okazji w tym meczu. Gospodarze, mając na uwadze grę na własnym boisku, próbowali przejąć kontrolę na boisku. Do przerwy był wynik 0:0, jedni jak i drudzy mogli pokusić się o pierwszego gola w meczu. Po przerwie lepiej zmotywowani wyszli gospodarze, którzy w ciągu pierwszych 15 minut strzelili dwie bramki. Spartanie próbowali odpowiedzieć ale niestety piłka nie wpadła do siatki. A Znicz, wykorzystując fakt, że Spartanie ruszyli do przodu wykorzystali i strzelili bramkę na 3:0. Trzecia porażka stała się faktem.

Znicz Rojewo - Sparta Janowiec Wielkopolski 3:0 (0:0)

48', 56' Głogowski oraz 90' Woźniak