Raport młodzieżowy. 6-7.04.2019

W ostatni weekend wszystkie drużyny młodzieżowe janowieckiego klubu rozpoczęły swoje rozgrywki rundy wiosennej. Bilans to 1 zwycięstwo, 1 remis, 2 porażki.

JUNIOR MŁODSZY

Podopieczni trenera Marcina Muślewskiego podejmowali Orła Kcynia. Po zaciętym spotkaniu padł remis 1:1. Bramkę z rzutu karnego strzelił Patryk Kubiak.

SKŁAD: Woźniak - Zimny, Budzicki, Cieślak (Zacharko), Kowalski - Kostrzewa, Guziołek, Becker, Witkowski - Kubiak, Rozmarynowski (Wieczorek) trener: Muślewski

MŁODZIK STARSZY

Drużyna młodzików starszych podejmowała zespół Unii Solec Kujawski. Gospodarze stworzyli sobie festiwal strzelecki pokonując rywala aż 14:0. Bramki strzelili: Kamil Kamiński - 3, Jakub Kosecki - 3, Jakub Adamczak - 2, Florczak, Kubiak, Staśkiewicz, Pytel, Rurek - 1 oraz jedno trafienie było samobójcze.

SKŁAD: H. Kozłowski, O. Ptaszyński, P. Roszak, J. Kubiak, J. Kamiński, I. Florczak, J. Kosecki, M. Hutek, R. Pytel, M. Rurek, J. Staśkiewicz, F. Sypniewski, J. Adamczak, T. Kuras trener: Utecht

MŁODZIK MŁODSZY

Najtrudniejszego rywala wśród naszych drużyn młodzieżowych miał zespoł młodzika młodszego. Rywalem był Zawisza Bydgoszcz 2007. Chłopacy, w skromnym składzie, ulegli ekipie z Bydgoszczy 0:13.

SKŁAD: Niewiadomski, Sieszchulski, Majchrzak I, Hutek, Nowak, Majchrzak O, Maciejewski, Jędrzejczak, Michałek oraz Kaźmierczak trener: Ćwikliński

ORLIK STARSZY

W niedzielny poranek na murawę wybiegli zawodnicy rocznika 2009. W meczu 2 kolejki rundy wiosennej zmierzyli sie z Juvenstusem Bydgoszcz. Spotkanie zakończyło się porażką Spartan 0:10.

SKŁAD: Kozłowski, Będzitko, Kołodziejczak, Adamczak, Chojnacki K, Chojnacki P, Sztuba, Oracz, Woźniak oraz Bajdziak, Pestkowski, Hutek, Występski trener: Zacharko

Fot. Adam Grzeczka