SENIOR: Remis w kolejnym sparingu.

W niedzielę, 10 marca, podopieczni trenera Dawida Juncewskiego, rozegrali kolejny sparing przed zbliżającą się wielkimi krokami, rundą wiosenną sezonu 2018/2019. Rywalem był LZS Jadowniki. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1 (0:1). Bramkę zdobył Adam Podlewski. Spotkanie odbyło się na płycie treningowej Stadionu Miejskiego w Janowcu Wielkopolskim. Mecz sędziował Rafał Podlewski.

SKŁAD: Lauber - zawodnik testowany 1, Podlewski P, Łuczak, Woźniak D - Zaworski, Świtała - Krygier, Podlewski A, Kasprzak - Głowski

a także Gaca K, Gaca B, Zacharko R, Witkowski, Grześnik, Poterek, zawodnik testowany 2, zawodnik testowany 3, zawodnik testowany 4,

Już za tydzień ostatni sprawdzian przed ligą... spotkanie z LZS Grochowiska Księże. Mecz odbędzie się ponownie w Janowcu Wlkp, w sobotę o 15:00. Serdecznie zapraszamy!