SENIOR: Wygrana w ostatnim sparingu!

16 marca na boisku treningowym Stadionu Miejskiego w Janowcu Wielkopolskim odbył się ostatni sparing drużyny seniorów, prowadzonej przez trenera Dawida Juncewskiego. Przeciwnikiem był LZS Grochowiska Księże. Po dobrzej grze, Spartanie wygrali spotkanie 4:2. Bramki strzelali: zawodnik testowany, Mateusz Głowski oraz Szymon Grześnik, który pokonał bramkarza rywali dwukrotnie. Był to ostatni sparing przed rundą wiosenną, który zakończył trwający 3 miesiące zimowy okres przygotowawczy.

W trakcie sparingu do dyspozycji trenera Juncewskiego było 19 zawodników. Z przyczyn zawodowych czy też rodzinnych zabrakło kilku zawodników m.in. Filipa Koteckiego, Michała Krygiera.

Sparta Janowiec Wielkopolski - LZS Grochowiska Księże 4:2 (1:1, 1:1, 2:0)

Zawodnik testowany 2, Mateusz Głowski, Szymon Grześnik (dwie)

SKŁAD: Zawodnik testowany 1 - Nowak, Łuczak, Woźniak, Świtała - Podlewski, Zawodnik testowany 2 - Walinciak, Zaworski, Kasprzak - Głowski oraz Lauber, Łasiński, zawodnik testowany 3, zawodnik testowany 4, Grześnik, zawodnik testowany 5, zawodnik testowany 6, zawodnik testowany 7

Mecz sędziował Mateusz Mrówczyński ze Żnina.

Już wkrótce podsumujemy cały okres przygotowawczy, przedstawimy listę transferową - kto został a kto odszedł, jakie są założenia na najbliższą rundę. :)

Już za tydzień, 23 marca o 15:00, Spartanie zagrają w meczu wyjazdowym z Piastem Kołodziejewo. Serdecznie zapraszamy na to spotkanie!